A-klasa * Łabędź wypunktował Chrobrego Lisie Pole (kompletna relacja)

• 17.09.2017, 18:10 (aktualizacja 17.09.2017 21:09)
Lisie Pole, sobota 16 września 2017 roku godz. 16.00 Chrobry Lisie Pole - Łabędź Widuchowa 0:3 (0:0)

Bramki: 0:1 - 47' Bartek Łapiński (asysta Łukasz Karapulka z rzutu wolnego), 0:2 - 76' Andrzej Łęczewski w zamieszaniu podbramkowym, 0:3 - 86' Łukasz Karapulka z rzutu karnego po ręce

Skład: Patryk Fifer - Mateusz Grzech, Krzysztof Bluj, Marek Łapiński, Rafał Stawicki (82' Arkadiusz Szmelcuch) - Andrzej Łęczewski (89' Mateusz Czeladziński), Kamil Szturo (83' Michał Zawadzki), Łukasz Karapulka - Michał Śliwka (65' Krzysztof Aleszczyk), Paweł Kaczor (58' Konrad Dużalski), Bartek Łapiński

Żółte kartki: 56' Kamil Szturo

Komentarz:

Osobiście widziałem tylko drugą połowę. Pojawiłem się w przerwie, przywitałem się z zawodnikami. I co zauważyłem? Mimo bezbramkowego remisu, można było wyczytać, że są spokojni o końcowy wynik. Stwierdziłem tylko głośno, że chyba czekali na mnie, aby rozpocząć strzelanie. I tak się stało. Suma bramek w końcowym rozrachunku równała się liczbie punktów za zwycięstwo.

Ten komentarz powinien wystarczyć za całe sprawozdanie z meczu. Wygrała po prostu drużyna piłkarsko lepsza. Za tydzień Łabędzia czekają na własnym boisku kolejne gminne derby. Tym razem z Czarnymi Czarnówko, którzy w tej rundzie sportowo prezentują się bardzo przyzwoicie. Łabędzia czeka zatem niełatwa przeprawa.