A-klasa * Wysoka porażka u siebie konsekwencją ogromnych dziur w składzie i czerwonej kartki (info, foto, wideo)

• 11.09.2017, 21:23 (aktualizacja 12.09.2017 00:27)
  • Piotr Waydyk
Krzywin, 10 września 2017 roku godz. 13.00 LUKS Krzywin - Grot Gardno 1:6 (0:3)

Bramki: 0:1 - 5' Konrad Pietrasik, 0:2 - 15' Konrad Pietrasik, 0:3 - 19' Grzegorz Chmielowski, 1:3 - 50' Kamil Staszałek, 1:4 - 64' Konrad Pietrasik, 1:5 - 67' Michał Stochmal, 1:6 - 90' Radosław Młynarczak

LUKS Krzywin: Piotr Waydyk - Konrad Zdybel (65' Wojciech Jułkowski), Szymon Kaberow, Adrian Roman, Jakub Luby - Paweł Mucha, Damian Barański,  Michał Zygmański - Mateusz Pyra, Łukasz Szyszkowski, Kamil Staszałek

Pozostał na rezerwie Sebastian Skura

Żółte kartki: Konrad Zdybel '27, Szymon Kaberow '59 (Krzywin) / Drabik '37 (Grot).

Czerwona kartka: 9' Piotr Waydyk za faul taktyczny

Sędziowie: Michał Mleczko - Piotr Barański, Grzegorz Zdyb

Komentarz

Krzywinianie do tego meczu przystąpili w mocno dziurawym składzie, bez podstawowych stoperów i bramkarza. Na domiar złego już w 9 minucie boisko musiał opuścić zastępujący nominalnego bramkarza zawodnik z pola za faul taktyczny przed polem karnym. Później sprawy potoczyły się już szybko. Grot panował niepodzielnie na boisku i nie wykorzystując mnóstwa dogodnych sytuacji, prowadził do przerwy "tylko" 3:0.

Po zmianie stron na moment obraz gry wyrównał się. Krzywinianie zdobyli nawet honorowego gola, po czym za chwilę jak z armaty uderzył w poprzeczkę Szymon Kaberow. Jednak im bliżej końca, tym przewaga gości rosła, którzy raz po raz znajdowali się na pozycji sam na sam z bramkarzem. Kilka akcji skończyło się jednak na pozycji spalonej.

Za tydzień LUKS jak goście wystąpi na własnym boisku w derbowym meczu z Pro-Teamem Żarczyn.