Orlik Krzywin * Zaproszenie na sobotni Dzień Sportu połączony z akcją charytatywną. Ogrom atrakcji na krzywińskim orliku!

  • 7.09.2017, 21:25 (aktualizacja 07.09.2017 22:11)
  • Piotr Waydyk
Orlik Krzywin * Zaproszenie na sobotni Dzień Sportu połączony z akcją charytatywną. Ogrom atrakcji na krzywińskim orliku!
W sobotę 9 września w Krzywinie kolejna wielka impreza sportowo-rekreacyjna na terenie Gminy Widuchowa. Głód organizacji masowych imprez w tamtejszym środowisku jest nienasycony od kilku lat. Inicjatywa gna inicjatywę. Tym razem okazją będzie organizowana w całej Polsce na orlikach akcja Dzień Sportu. Koordynowana przez Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej ogólnopolska akcja ma ambicje stać się w przyszłości corocznym, cyklicznym, ogólnopolskim wydarzeniem sportowo-rekreacyjnym. Adresatami wydarzenia mają być dzieci, młodzież, dorośli oraz seniorzy. Całej akcji ma towarzyszyć akcja charytatywna koordynowana przez Annę Dylewską, opiekunkę świetlicy środowiskowej w Krzywinie. Blok sportowy jest dziełem ADK Szafir oraz animatorów Orlika w Krzywinie. Organizatorzy już teraz zapraszają wszystkich chętnych z Krzywina, całej Gminy Widuchowa oraz innych odległych stron świata. Atrakcji nie zabraknie.

  Przy okazji przypomnę, że podobną imprezę udało się przeprowadzić w dniu 1 października zeszłego roku. Odsyłam pod . Warto powrócić do wspomnień, bo zabawy było wtedy co niemiara.

 Przy okazji plakat przygotowany na okazję akcji charytatywnej. Znajdują się tam wszystkie najciekawsze punkty programu.

 

 

Piotr Waydyk

Które odcinki dróg powiatowych w Gminie Widuchowa uważasz za priorytetowe do remontu?

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe