Trampkarze bezlitości dla Iskry Banie (relacja kompletna)

• 14.05.2017, 11:07 (aktualizacja 14.05.2017 13:03)
  • Piotr Waydyk
Banie, sobota 13 maja 2017 roku, godz. 11.30 Iskra Banie - Łabędź Widuchowa 2:8 (1:2)

Bramki: 1:0 - 11', 1:1 - 29' Kamil Majewski z podania Wiktora Grzeszczaka, 1:2 - 35' + 2 Marek Glanert z podania Jakuba Mateusiaka, 1:3 - 49' Wiktor Grzeszczak, 1:4 - 57' Kamil Majewski z podania Wiktora Grzeszczaka, 1:5 - 58' Marek Glanert, 2:5 - 63', 2:6 - 68' Jakub Mateusiak, 2:7 - 69' Wiktor Grzeszczak, 2:8 - 70' Marek Glanert przy asyście Wiktora Grzeszczaka

Skład: Patryk Drzewiecki - Konrad Woźniak, Jakub Gaworski, Eryk Betkier, Krystian Szachniewicz, Marek Glanert, Eryk Kubicki, Kamil Majewski, Jakub Mateusiak,Wiktor Grzeszczak, Filip Szyszłow, Filip Kaczyński, Bartek Augustyniak, Mateusz Kocyk, Hubert Bieniek

Komentarz:

Kolejny raz w tej rundzie podopieczni Roberta Wilka, trampkarze Łabędzia Widuchowa, okazali sie bezlitośni dla swoich przeciwników. Na wiosnę nie ma na nich mocnych. Wczoraj w Baniach przekonała się o tym trzecia w tabeli Iskra Banie. Jeszcze do przerwy jakoś miejscowym udawało się nawiązać walkę. Gospodarze nawet pierwsi strzelili bramkę. Jednak z minuty na minutę przewaga Łabędzia rosła, by w końcowych minutach osiągnąć apogeum. Wtedy gole zaczęły wpadać w odstępie minutowym. Strach pomyśleć, jakim wynikiem zakończyłby sie ten mecz, gdyby trwał pełne 90 minut jak juniorów, a nie 70 jak u trampkarzy.

Za tydzień trampkarze pauzują, a za 2 tygodnie w niedzielę o 12.00 zagraja w Dębnie z 7. w tabeli tamtejszym Dębem.

Oto linki do relacji z poprzednich sześciu meczów rundy wiosennej:

Trampkarze * 8 goli w zaległym meczu. Łabędź samodzielnym liderem

Trampkarze * Kolejna dwucyfrówka. Już 100 goli w 14 meczach

Trampkarze Łabędzia nie zwalniają tempa i sa samodzielnym liderem w swojej grupie

Trampkarze kontynuują zwycięską serię i są liderem. 5 goli Wiktora Grzeszczaka! (info i fotorelacja)

Trampkarze * Co mecz to dwucyfrówka. Rekordy strzeleckie bił Wiktor Grzeszczak (info i fotorelacja)

Trampkarze * 21 goli w jednym meczu! Trampkarze wbili 18 goli liderowi!