Powiatowa Gminazjada * Dziewczęta z Widuchowej mistrzyniami powiatu w piłce nożnej

  • 29.04.2017, 10:02 (aktualizacja 29.04.2017 13:41)
  • Piotr Waydyk
Powiatowa Gminazjada * Dziewczęta z Widuchowej mistrzyniami powiatu w piłce nożnej
W środę 26 kwietnia na "Orliku" w Zespole Szkół w Widuchowej odbyła się Powiatowa Gimnazjada w Piłce Nożnej Dziewcząt. W zawodach udział wzięli mistrzowie rejonów: gimnazjum Góralice, gimnazjum Moryń i gospodynie gimnazjum Widuchowa. Reprezentacja ZS Widuchowa okazała się bezkonkurencyjna pokonując w pierwszym meczu gimnazjum Góralice 5:0 i w drugim meczu gimnazjum Moryń aż 9:1.

    Dziewczęta z Widuchowej będą teraz reprezentować powiat gryfiński na wojewódzkich rozgrywkach regionalnych. W meczu o drugie miejsce gimnazjum z Morynia 5:2 pokonało gimnazjum z Góralic.

  Skład reprezentacji: Zuzanna Jóźwiak, Natalia. Szewczyk, Roksana Thiefs, Marysia Nazar, Luara Kubicka, Oliwia Mourri, Paula Bandzmer, Maja Łuczak, Weronika Nowicka, Opiekun grupy jestMarlena Błaż.

    Etatowym "złotkom" z Widuchowej gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. W takim skłądzie i z taką formą i umiejętnościami dziewczyny i   w tym roku powinny powalczyć o najwyższe cele w zawodach wojewódzkich.

   O podobnym sukcesie chłopców przeczytasz pod Powiatowa Gimnazjada * Gimnazjaliści z Widuchowej mistrzami powiatu w piłce nożnej

Piotr Waydyk

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe