Trampkarze * 21 goli w jednym meczu! Trampkarze wbili 18 goli liderowi!

• 30.03.2017, 12:44 (aktualizacja 30.03.2017 13:16)
  • Łukasz Karapulka
Trampkarze * 21 goli w jednym meczu! Trampkarze wbili 18 goli liderowi! Łukasz Karapulka
Widuchowa, sobota 25 marca 2017 roku godz. 11.00 Łabędź Widuchowa - Osadnik Myślibórz 18:3 (5:2).

Bramki: Wiktor Grzeszczak 6, Marek Glanert 3, Eryk Kubicki 3, Jakub Mateusiak 2, Kamil Majewski 2, Tomasz Madej 2, Patryk Drzewiecki 1.

Poza wyżej wymienionymi zagrali jeszcze: Kacper Szyszłow, Jakub Gaworski, Eryk Betkier, Konrad Woźniak, Filip Szyszłow, Mateusz Kocyk, Bartek Augustyniak, Tomasz Maruszak.

W sobotę 25 marca trampkarze łabędzia Widuchowa zaczęli rundę rewanźową meczem z liderem Osadnikiem Myślibórz. Piewsza połowa meczu miała wyrównany charakter. Zawodnicy Łabędzia szybko strzelili 3 bramki. Goście z Myśliborza odpowiedzieli 2 bramkami, ale to było wszystko na co było ich stać w tym meczu. Do przerwy gospodarze strzelili jeszcze 2 bramki, a po przerwie rozpoczął się festiwal strzelecki zawodników Łabędzia, którzy strzelili jeszcze 13 bramek, a goście tylko 1.