A-klasa * LUKS Krzywin - Korona Klępicz 2:4 (2:1). Sił i pomysłu na gre wystaczyło tylko na pierwszą połowę (szczegóły meczu, komentarz, foto i wideorelacja)

• 19.03.2017, 20:22 (aktualizacja 19.03.2017 22:23)
LUKS Krzywin - Korona Klępicz 2:4 (2:1) Krzywin, ul. Widuchowska, niedziela 19 marca 2017 roku, godz. 13.00

Bramki: 1:0 - 14' Karol Hasiuk (asysta Mateusz Pyra), 1:1 - 25', 2:1 - 36' Dawid Włoch (asysta Szymon Kaberow), 2:2 - 55', 2:3 - 65', 2:4  - 83' z rzutu karnego

Żółte kartki: 43' Paweł Mucha, 45' Michał Zygmański, 69' Dawid Włoch, 85' Patryk Wojdyła

Skład: Wojciech Gęsiak - Mateusz Pyra, Adrian Roman, Szymon Kaberow, Hubert Wojewoda (60' Patryk Wojdyłą) - Paweł Mucha (64' Jakub Luby), Tomasz Mikołajczyk -  Karol Hasiuk, Michał Zygmański, Dawid Włoch - Łukasz Szyszkowski

Krzywinianie do tego meczu przystępowali mocno zmobilizowani. Początek meczu i niemal cała połowa zwiastowały miły koniec, a tym miały być 3 pkt. z sasiadem tabeli z Klępicza. Już w 14 minucie Karol Hasiuk po zamieszaniu podbramkowym otworzył wynik meczu. Gościom udało się wyrównac poo przypadkowej bramce. Jeszcze przed przewą debiutujący w drużynie Dawid Włoch ponownie wyprowadził LUKS na prowadzenie.

Nic nie wskazywało na katastrofę po przerwie. A jednak czarny scenariusz sprawdził się i goście zdobyli aż trzy gole nie tracąc żadnego. Krzywinianom zabrakło po prostu sił. To efekt bardzo słabo przepracowanej zimy.

W krzywińskiej ekipie zadebiutowało w tym meczu trzech nowych zawodników. Dawid Włoch przybył z Błękitu Pniewo, Wojciech Gęsiak z Łabędzia Widuchowa i Jakub Luby z drużyny juniorów Łabędzia Widuchowa. Z klubu do Błękitu Pniewo odszedł Kamil Klepadło. Nieobecni byli Marcin Janiak, który powrócił z Błękitu Pniewo i Piotr Waydyk jr. Karierę piłkarską zawiesił dotychczasowy bramkarz Michał Kowalski.

Za tydzień krzywinian czeka bardzo trudny mecz w Baniach.